KALİTEBET ÇEKİM SÜRENİZ 30 DAKİKAYI GEÇERSE 100 TL BONUS !

KALİTEBET ÇEKİM SÜRENİZ 30 DAKİKAYI GEÇERSE 100 TL BONUS !

Kalite
Kalitebet

KALİTEBET ÇEKİM SÜRENİZ Bu promosyon diğer bonuslar ile birleştirilemez.Resmi tatillerde yapılan banka havalesi ve atm çekimlerinde oluşan gecikmeler bu bonusu kapsamamaktadır.

1) Bonustan yararlanabilmek için Papara çekim işleminiz onaylandıktan sonra üzerinden 30 dakika geçmiş olmalıdır.Havale ve Atmden çekim taleplerinde bu süre 60 dakikadır.

2) 10:00 ile 18:00 saatleri aralığında vermiş olduğunuz çekimler için geçerlidir.

3) Belirtilen süreleri geçen çekim işlemlerinde hiç bir mazeret göstermeden her geçen dakika için 1 TL ekstra kazancınızı freebet olarak hesabınıza ekliyoruz.Promosyonumuzdan maksimum 100 TL olarak yararlanılabilmektedir.

4- Bu promosyon için maksimum ve minimum çekim limiti 250 TL’dir.

5) Bu promosyon için,Kalitebet Genel Bonus Kuralları geçerlidir.

6- Bu promosyon diğer bonuslar ile birleştirilemez.Resmi tatillerde yapılan banka havalesi ve atm çekimlerinde oluşan gecikmeler bu bonusu kapsamamaktadır.

7- Kalitebet bu promosyonu istediği zaman durdurma, iptal etme, kötüye kullanım durumunda bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkini saklı tutar.

8- Aynı IP adresini, aynı adres bilgilerini, ayni e-mail hesabını, ayni telefon numaraları vb. gibi kişisel bilgilerini paylaşan kullanıcıların sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir. Ayrıca aynı aile fertlerinden sadece biri bu bonustan faydalanabilir.

9- Kalitebet istediği zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanıcı tarafından ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*